Liderlik burada başlar.

Alışkanlıklar O Kadar Tatlı Bir Acıdır ki!..

 

Mükemmel sonuçlara ulaşmak, organizasyondaki her çalışanın kendi beceri ve davranışlarını sürekli olarak geliştirmesini gerektirir. Bir yönetici olarak, sadece kendi yetenekleriniz ve performansınız üzerinde değil, aynı zamanda kendi takımımızdakiler hakkında da yargılanacağınızı bilmelisiniz. Hangi senaryoyu belirlerseniz belirleyin, “Sürekli Gelişim” uygulama programınız kişisel gelişim yolculuğunun başlangıcı olacaktır.

 

Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

 

   Yönetim sanatı, değerli ve genellikle az gelişmiş ve sürekli geliştirilmesi gereken bir beceridir. Her yönetici veya işlevsel oyuncular takım veya proje yöneticiliğine terfi ettiklerinde, başarılı olmak için hemen yeni beceriler edinmeli ve bunun sürekliliğini sağlamalıdır. Bu modüler program, öz farkındalık ve pratik yönetim becerileri geliştirme sürecidir. Şu anda sahip olduğunuz becerilerinizi değerlendirmek için sizi temellere götüreceğiz.

 

SÜRE:   1 gün

 HEDEF KİTLE:  Etkin liderlik becerilerini geliştirmek ve yarının liderliğine hazır olmak, ekibi üzerinde heyecan yaratmak isteyen tüm çalışan, yönetici ve lider personel

EĞİTİM : Kapsamlı ve interaktif bilgi paylaşımı, durum çalışması, bireysel ve grup çalışması ağırlıklı bir programdır.