Liderlik burada başlar.

Perspektifini değiştir ”Başarısızlık, başarıyı öğretir” (EA-309)

 

Başarısızlık korkusu, risk almamızı ve hayattaki şeyleri denememizi engelleyen zihinsel bir virüstür. Size korkunç bir hikaye anlatır: “Yeterince iyi olmadığını ve her şeyin çok kötü olacağını” fısıldar. Hedeflerinize ve hayallerinize yönlenmenizi engeller, performansı düşürür. İşlerinizi erteleme, harekete geçmekten kaçınma veya bilinçsizce kendi eylemlerinizi sabote etmenizi sağlayan uçurumlar yaratır.

Başarı çizgisi ile aramızdaki bu uçurumu geçmek için denemekten vazgeçmeyen, öğrenmekten korkmayan ve her seferinde tekrar deneyerek sıradanlıktan uzaklaşmak.

 

Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

 

Liderler neden başarısızlık yaşar? Her organizasyon genellikle yaratıcılığı, problem çözmeyi ve inisiyatifi teşvik eder. Çoğu insan ise farklı bir yaklaşımı benimsemek ve tekrar denemek yerine, sadece bir kelimenin ardına gizleniyor: “Denedim!..” Bu, yaratıcılığı engelleyen ve gerçekten başarılı insanları birbirinden ayıran bir tür zihniyettir. Başarısızlığı nasıl düşündüğünüzü yeniden tanımlayarak; bazı becerilerimizi geliştirmek, başarısızlıktan korkmayan, hatalarıyla yüzleşen ve güçlü başarma kararlılığına sahip düşünceyi paylaşmak.

 

SÜRE: 1 GÜN

HEDEF KİTLE: Etkin bir liderlik ruhu oluşturarak; yol gösteren, harekete geçirebilen, birleştirici, motive edici, etkileyici yönlerinin fark etmelerinin sağlanmasını arzu eden tüm çalışan, yönetici ve lider personel

EĞİTİM : Kapsamlı ve interaktif bilgi paylaşımı ağırlıklı bir programdır.